0
Sepetim
[ESC]
Aradığınız ürün bilgilerini giriniz (en az 4 harf).

Kadın Boxer

(0 Ürün)

İç çamaşırında konfor arayanlar için en doğru adres olan kadın boxerlar giderek çok daha fazla tercih ediliyor. Son birkaç yıldır satışı yükselen iç çamaşırı modellerinin başında gelen boxer modelleri gördüğü ilgi karşısında çok daha çeşitlenerek üretiliyor. 

Boxer iç çamaşırları şort şeklinde, rahat, esnek, beli lastikli ve konforludur. Gün içerisinde rahat etmek isteyenlerin öncelikli tercihidir. Bu nedenle ağırlıklı olarak pamuklu, elastik kumaşlardan üretilir. Kıyafet altından iz bırakmadığı için ince kumaşlı elbiseler, pantolonlar ya da eteklerle kullanıma uygundur. Kadın boxerlar aynı zamanda sıcak havalarda da en sık tercih edilen çamaşırların başında geliyor. 

Boxerlar pamuklu kumaştan üretildiği kadar dantel, güpür ve tül kumaşlardan da üretiliyor. Dantel boxer modelleri; standart modellere göre daha fazla renk seçeneğine sahip. Pastel tonlar, neon renkler ve koyu renkler rahatlıkla bulunabiliyor. Kadın boxer çeşitlerinde aradığınız tüm renk ve kumaşları julude.com üzerinden kolaylıkla bulabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Filtrele