0
Sepetim
[ESC]
Aradığınız ürün bilgilerini giriniz (en az 4 harf).

Tesettür Giyim

(168 Ürün)
Kadın Desenli Tesettür Triko Tunik Saksmavisi
ST
Kadın Desenli Tesettür Triko Tunik Koyu Orange
ST
Kadın Desenli Tesettür Triko Tunik Koyu Orange
219.99 TL

Tesettür giyim son yıllarda tasarım açısından oldukça ilerleyen ve gelişen kategorilerden biri oldu. Eski sıradan renk ve çizgisinden sıyrılarak daha yenilikçi ve daha ilgi çekici hale geldi. Her yaş grubundan tesettürlü kadının kendi tarzına ve stiline uygun parçalar bulabileceği kadar fazla seçeneğe ulaşılabilecek durumda. 

Julude.com tesettür giyimde de en yeni ve modern tasarımları sizinle buluşturuyor. Tesettürde olmazsa olmaz pardösüler, feraceler ve kaplarda yüzlerce renk, desen ve modeli bir arada inceleyebilirsiniz. Uzun elbiseler, salaş pantolonlar, uzun, kısa tunikler, gömlekler, bluzlar da en trend çizgileriyle tesettür kategorisinde sizi bekliyor. 

Ayrıca yine olmazsa olmaz eşarplar, şallar ve pratik şallar tesettür giyim kategorisinde yer alıyor. Bu kategorideki her ürünün kumaşı özenle seçildi. Hem sıcak hem soğuk havada giyen kişiyi bunaltmayacak, kolay kullanılacak ve konfor sağlayacak türden kumaşlar kullanıldı. Tesettür giyimin getirdiği belli kurallara dikkat edilerek seçilen koleksiyonu mutlaka inceleyin. 


 
Filtrele