0
Sepetim
[ESC]
Aradığınız ürün bilgilerini giriniz (en az 4 harf).

Kadın Çanta

(727 Ürün)
Erkek Cüzdan Siyah
ST

Erkek Cüzdan

Siyah
99,99 TL
Erkek Cüzdan Siyah
ST

Erkek Cüzdan

Siyah
99,99 TL
Kadın Günlük Çapraz Çanta Siyahrugan
ST

Kadın Günlük Çapraz Çanta

Siyahrugan
399,99 TL
Baskılı Kadın Cüzdan Mavi
ST

Baskılı Kadın Cüzdan

Mavi
119,99 TL
Kadın Desenli Cüzdan Renkli
ST

Kadın Desenli Cüzdan

Renkli
119,99 TL
Gitar Model Kadın Sırt Çantası Siyahtabaa
ST

Gitar Model Kadın Sırt Çantası

Siyahtabaa
299,99 TL
Kadın Günlük Çapraz Çanta Lacivert
ST

Kadın Günlük Çapraz Çanta

Lacivert
399,99 TL

Vazgeçilmez aksesuarların başında gelen çanta modelleri hem gündüz hem de gece mutlaka kullanılıyor. Kullanım açısından mutlaka yanımızda olması gereken çantalar kombinlerin de baş tamamlayıcısı. Bu nedenle çok da önemli bir detaydır.

Çanta modelleri derya deniz. Binlerce farklı model, binlerce farklı tasarım ve en az bu kadar da renk, desen, materyal seçeneği mevcut. Bu kadar fazla seçenek içinden seçim yapmak çok zor. Bu nedenle her kadının küçük bir çanta koleksiyonu mevcuttur.

Bu koleksiyonda günlük hayatta sık sık kullanılan omuz çantaları ve kol çantaları mutlaka yer alır. Çapraz çantalar da kadınların günlük hayatta çok kullandıklarından. Postacı çantaları, bel çantaları, sırt çantaları yine günlük hayatta kullanılabilecek çantalardan. Davetlerde ise daha özel, daha şık çantalar tercih ediliyor. Minik el çantaları, clutchlar, kutu  çantalar, abiye çantaları bu koleksiyona girebilir. Taşlı, pullu, payetli, incili gibi seçenekleri bulabilirsiniz.

Çanta modellerinde hala aradığınızı bulamadıysanız ya da çok daha şık çantaları uygun fiyatlı arıyorsanız julude.com çanta koleksiyonuna mutlaka göz atın. 

Filtrele