0
Sepetim
[ESC]
Aradığınız ürün bilgilerini giriniz (en az 4 harf).

Kadın Çanta

(503 Ürün)
Desenli Kadın Tarz Sırt Çantası Kahve Kiremit
ST

Desenli Kadın Tarz Sırt Çantası

Kahve Kiremit
399,99 TL
Kapitoneli Kadın Sırt Çantası Lacivert
ST
Kadın Günlük Cüzdan Açıkhaki
ST

Kadın Günlük Cüzdan

Açıkhaki
149,99 TL
Kadın Günlük Cüzdan A.vizon
ST

Kadın Günlük Cüzdan

A.vizon
149,99 TL
Kadın Günlük Cüzdan Krem
ST

Kadın Günlük Cüzdan

Krem
149,99 TL
Zincirli Günlük Çanta Vizon
ST

Zincirli Günlük Çanta

Vizon
99,99 TL
Zincirli Günlük Çanta Gri
ST
Zincirli Günlük Çanta Siyah
ST

Zincirli Günlük Çanta

Siyah
99,99 TL
Spor El Kol Ve Omuz Çantası Siyah
ST

Vazgeçilmez aksesuarların başında gelen çanta modelleri hem gündüz hem de gece mutlaka kullanılıyor. Kullanım açısından mutlaka yanımızda olması gereken çantalar kombinlerin de baş tamamlayıcısı. Bu nedenle çok da önemli bir detaydır.

Çanta modelleri derya deniz. Binlerce farklı model, binlerce farklı tasarım ve en az bu kadar da renk, desen, materyal seçeneği mevcut. Bu kadar fazla seçenek içinden seçim yapmak çok zor. Bu nedenle her kadının küçük bir çanta koleksiyonu mevcuttur.

Bu koleksiyonda günlük hayatta sık sık kullanılan omuz çantaları ve kol çantaları mutlaka yer alır. Çapraz çantalar da kadınların günlük hayatta çok kullandıklarından. Postacı çantaları, bel çantaları, sırt çantaları yine günlük hayatta kullanılabilecek çantalardan. Davetlerde ise daha özel, daha şık çantalar tercih ediliyor. Minik el çantaları, clutchlar, kutu  çantalar, abiye çantaları bu koleksiyona girebilir. Taşlı, pullu, payetli, incili gibi seçenekleri bulabilirsiniz.

Çanta modellerinde hala aradığınızı bulamadıysanız ya da çok daha şık çantaları uygun fiyatlı arıyorsanız julude.com çanta koleksiyonuna mutlaka göz atın. 

Filtrele