0
Sepetim
[ESC]
Aradığınız ürün bilgilerini giriniz (en az 4 harf).

Kadın Çanta

(224 Ürün)
Kadın Şık Günlük Kol Çantası
ST
Kadın Şık Günlük Kol Çantası Siyahgümüş
179,99 TL
Kadın Şık Günlük Kol Çantası
ST
Kadın Omuz Çanta
ST
Kadın Omuz Çanta Taba
69,99 TL
2 Bölmeli Çapraz Cüzdan Çanta
ST
2 Bölmeli Çapraz Cüzdan Çanta Kırmızı
59,99 TL
Kadın Çapraz Çanta
ST
Kadın Çapraz Çanta Taş
69,99 TL
Kadın Çapraz Çanta
ST
Kadın Çapraz Çanta Kırmızı
79,99 TL
Kadın Çapraz Çanta
ST
Kadın Çapraz Çanta Pudra
79,99 TL
Kadın Günlük Çanta Kırmızı
69,99 TL

Vazgeçilmez aksesuarların başında gelen çanta modelleri hem gündüz hem de gece mutlaka kullanılıyor. Kullanım açısından mutlaka yanımızda olması gereken çantalar kombinlerin de baş tamamlayıcısı. Bu nedenle çok da önemli bir detaydır.

Çanta modelleri derya deniz. Binlerce farklı model, binlerce farklı tasarım ve en az bu kadar da renk, desen, materyal seçeneği mevcut. Bu kadar fazla seçenek içinden seçim yapmak çok zor. Bu nedenle her kadının küçük bir çanta koleksiyonu mevcuttur.

Bu koleksiyonda günlük hayatta sık sık kullanılan omuz çantaları ve kol çantaları mutlaka yer alır. Çapraz çantalar da kadınların günlük hayatta çok kullandıklarından. Postacı çantaları, bel çantaları, sırt çantaları yine günlük hayatta kullanılabilecek çantalardan. Davetlerde ise daha özel, daha şık çantalar tercih ediliyor. Minik el çantaları, clutchlar, kutu  çantalar, abiye çantaları bu koleksiyona girebilir. Taşlı, pullu, payetli, incili gibi seçenekleri bulabilirsiniz.

Çanta modellerinde hala aradığınızı bulamadıysanız ya da çok daha şık çantaları uygun fiyatlı arıyorsanız julude.com çanta koleksiyonuna mutlaka göz atın. 

Filtrele
Hesap Bilgilerim
Oturumu Kapat