0
Sepetim
[ESC]
Aradığınız ürün bilgilerini giriniz (en az 4 harf).

Kadın Ceket

(39 Ürün)
Duble Kol Uzun Ceket Haki
14,99 TL

Klasik giyimin olmazsa olmazı ceket modelleri yıl boyu kombinlere eşlik etmek için dolaplarda hazır bekliyor. Hem günlük hem de ofis kombinlerinin yıldızı olan ceketler maskülen stili vurgularken şık bir görünüm sergilemenize yardımcı oluyor. 

Serin sonbahar günlerinde yanımızdan ayırmadığımız jean ceketler, casual kombinlerin yıldızı blazer ceketler, klasik kombinler için tasarlanan düğmeli ceketler markaların ceket modellerinin temelini oluşturuyor. Ceket modelleri sadece sonbahar ve kış değil, ilkbahar ve yaz havalarında da sıklıkla tercih ediliyor. Soğuk havalar için kışlık ceket modelleri, ilkbahar ve yaz için de yazlık ceket modellerini tercih edebilirsiniz. 

Ceket modelleri tasarımları kadar kumaş ve kullanılan detaylarıyla da ilgi çekiyor. Üstünüze özel dikilmiş havası verecek kalitede kumaşlar, gözalıcı düğme detayları, armalar, cep detayları ceketlerde en çok dikkat edilen detaylardan birkaçı. Siz de yeni, modern ve zamansız ceket modelleri için julude.com ‘u ziyaret etmeyi unutmayın. 

Filtrele
Hesap Bilgilerim
Oturumu Kapat