0
Sepetim
[ESC]
Aradığınız ürün bilgilerini giriniz (en az 4 harf).

Bütün yıl hayali kurulan tatil zamanı yaklaşmaya başlıyorsa alışveriş zamanı da gelmiş demektir. Tatil kombinleri dolaptan çıkar, tatil bavulları hazırlanmaya başlar. Bavulun önemli kısmını da plaj giyim ürünleri oluşturur.  

Mayolar, bikiniler, pareolar, kapalı kadınlar için haşemalar her yaz yeni renk ve desenleriyle hazırlanır. Moda değişiyor ve gelişiyor. Plaj giyim de buna bağlı olarak her sezon yenilerek üretilmeye devam ediyor. Belli kalıplar her zaman yerini korusa da mutlaka yeni çizgileri görebiliyorsunuz.  

Julude.com plaj giyim kategorisi sizler için yılın en moda, en trend modellerini bir araya getiriyor. Mayo modellerinde birçok seçenek sizi bekliyor. Tek omuzlu mayo, straplez mayo, yüzücü mayoları gibi alternatifleri bulabilirsiniz. Bikinilerde de en sevilen üçgen bikiniler, straplez bikini, yüksek belli bikini modelleri gibi modeller sizi bekliyor. Herkesin tarzı olmayan ancak sevenlerin vazgeçemediği mayokiniler, plajda sizi yıldız yapacak pareolar, şifon pantolon ve elbiseler, mini şortlar da kategorinin yıldızlarından. Bavulunuzu kapatmadan önce modelleri incelemeyi unutmayın. 

Filtrele