0
Sepetim
[ESC]
Aradığınız ürün bilgilerini giriniz (en az 4 harf).

Kozmetik & Kişisel Bakım

(2 Ürün)
Neva Color Premium Oksidasyon Kremi %6 (20v) 50ml Standart
ST

Neva Color Premium Oksidasyon Kremi %6 (20v) 50ml

Standart
%50 İndirim
19,98 TL
9,99 TL

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri hem kadın hem de erkeklerin en keyifli alışveriş alanlarından biri. Kadınlar için rengarenk rujlar, farlar, allıklar arasında saatler geçirmek, denemek, tenine yakışanı bulmaya çalışmak kadar keyif veren aktivite çok azdır. 

Kişisel bakım söz konusu olunca da kadın ya da erkek fark etmez; kremler, losyonlar, duş jelleri incelemek, kokularını araştırmak, parfümlerin detaylarına inmek en büyük hobidir. Ancak gün içerisinde çok yoğun çalışıyor ya da işlerinizden kozmetik ve kişisel bakım alışverişlerine uzun saatler ayıramıyorsanız devreye online mağazalar giriyor. Güvendiğiniz markaları bir arada sunan, her ihtiyacınızı karşılayacak kadar geniş seçenekleri barındıran mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. 

Julude.com ihtiyacınız olan her ürüne kolay erişebilmeniz için kozmetik ve kişisel bakım ürünleri menüsünü oluşturdu. Parfümden renkli kozmetiğe, vücut kremlerinden saç bakımına ve epilasyona kadar, tüm ürünleri birlikte bulabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için ihtiyacınız olan tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Filtrele